To dobry czas, aby zostać właścicielem lub zarządcą nieruchomości na wynajem. W końcu 88% zarządców nieruchomości podnosi stawki czynszu, zgodnie z raportem zarządzania nieruchomościami . Od czasu kryzysu mieszkaniowego stawki właścicieli domów nadal spadają, co oznacza, że ​​jest wielu klientów, którzy chcą wynająć. Jeden aspekt, który nie jest taki wspaniały: sprzątanie i przygotowywanie wynajmowanych nieruchomości dla nowych lokatorów po opuszczeniu przez byłych najemców. Jako nowy właściciel lub zarządca nieruchomości, przekonasz się, że jest to jedna z najtrudniejszych części pracy. Nawet jeśli jesteś dobrze zorientowany w branży, prawdopodobnie przygotowanie się do zmiany umowy najmu będzie dla Ciebie stałym wyzwaniem. Jedna rzecz do zapamiętania: chodzenie na skróty nigdy nie jest dobrym sposobem na zarządzanie nieruchomością, a sporządzenie listy, do której można się odwołać, i upewnienie się, że obejmuje ona wszystkie podstawy, może pomóc. Oto podstawowa lista kontrolna, która może Ci pomóc, a także kilka sugestii i zasobów dotyczących oprogramowania do zarządzania nieruchomościami, które mogą pomóc w zarządzaniu zadaniami i obowiązkami.

Często pomija się regularne, generalne sprzątanie biura w Krakowie. Są to usługi doczyszczające powierzchnie biurowe bardzo ważne, podobnie jak regularne wiosenne sprzątanie domów i mieszkań w Krakowie - Katowicach i ościennych miastach, w których mieszkamy! Pracownicy spędzają dużo czasu w swoich biurach. Czy nie chcielibyśmy, aby były regularnie i dokładnie sprzątanie? Biura i miejsca pracy to przestrzenie wspólnie użytkowane. Zarazki mają łatwą możliwość przenoszenia się z jednego stanowiska pracy na drugie stanowiska ( z pomieszczenia do pomieszczenia ) oraz człowieka na człowieka. Dlatego też standardowa rotacja czyszczenia prawdopodobnie nie wystarczy, aby naprawdę utrzymać biuro w czystości. Czy regularne porządki w domu zastępują wiosenne porządki? Nie…

Jedną ze stałych uciążliwych dolegliwości w magazynie jest brud i kurz: Nawet jeśli pracujesz tylko w magazynie jako menager lub kierownik ds. logistyki, nadal będziesz otoczony z szorstkim uczuciem brudu pod kołnierzem pod koniec dnia pracy i śmieci magazynowych pod butami roboczymi. Utrzymanie czystości w magazynie to niekończąca się praca sprzątająca, która może zająć dużo czasu Twoim pracownikom, bez wpływu na poziom pyłu w Twoim zakładzie produkcyjnym – hali magazynowej.

Sprzątanie biur - Porady dotyczące sprzątania i zarządzania wspólnymi powierzchniami biur i firm podczas COVID-19

Covid-19 podniósł naszą świadomość na temat naszego otoczenia i czystości wspólnych przestrzeni biurowych i firmowych, zwłaszcza gdy przebywamy w miejscach publicznych. Staramy się nie dotykać twarzy, ust i nosa. Używamy środka dezynfekującego do rąk. Często myjemy ręce, nosimy maski na twarzy. A kiedy przebywamy w biurze czy ogólnie mówiąc w firmie, szukamy czystych, sterylnych i bezpiecznych dla nas przestrzeni o ograniczonym ruchu pieszym, zachowując bezpieczny dystans. Jeśli przestrzeń użytkowa nie jest czysta i wizualnie bezpieczna, mamy wątpliwości co do dalszej kontynuacji pracy na rzecz pracodawcy! Dlatego właściciele firm i kierownicy obiektów starają się dotrzymać kroku naszej nowej rzeczywistości. Aby być otwarci dbając o nasze warunki pracy a przede wszystkim zdrowie, klienci i pracownicy muszą wspólnie dbać o czystą otaczającą ich przestrzeń. Odkażanie i dezynfekcja odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu otwartości i bezpieczeństwa przedsiębiorstw. A wspólne obszary do utrzymania czystości są zazwyczaj trudne! Mając to na uwadze powyższe argumenty, przedstawiamy wskazówki dotyczące zarządzania obszarami wspólnymi w biurze i firmie podczas Covid-19.

3 sposoby na profesjonalne czyszczenie dywanów które jest dobre dla zdrowia

Dość łatwo jest nadążyć za odkurzaniem i miejscowym czyszczeniem plam z dywanu, ale możesz się zastanawiać, czy profesjonalne czyszczenie dywanu jest naprawdę warte czasu i kosztów.

Prawda jest taka, że ​​znalezienie odpowiedniej firmy sprzątającej czyszczącej dywany takiej jak: Grupa Vip Cleaning Services nie musi być uciążliwe. Ponadto istnieje kilka znaczących korzyści zdrowotnych, z których można się cieszyć, regularnie planując profesjonalne czyszczenie dywanów.

Oto jak rewolucyjne czyszczenie dywanów z GRUPA VIP Cleaning Services może pomóc uczynić Twój dom zdrowszym i bezpieczniejszym.