# 1 - Czyszczenie dywanów poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach oraz eliminuje alergeny i bakterie.

Zdrowe, profesjonalne sprzątanie biur, domów, mieszkań, według Agencji Ochrony Środowiska dywany są zwykle pełne, bardzo niebezpiecznych rzeczy - takich jak alergeny, bakterie, brud, roztocza, sierść zwierząt, a nawet ołów. Toksyczne gazy unoszące się w powietrzu pochłaniają również włókna dywanu, a następnie są przenoszone z ciała na ciało lub do powietrza, którym oddychasz. To dość przerażająca myśl, prawda?

Dobra wiadomość jest taka, że firma sprzątająca ​​GRUPA VIP CSS opracowała bezpieczne rozwiązanie. Nasza wyjątkowa metoda czyszczenia dywanów usuwa 98% alergenów z dywanów i tapicerki oraz 89% bakterii unoszących się w powietrzu z domu. Dzięki naszym usługom sprzątającym możesz łatwiej oddychać, wiedząc, że Twój dom, mieszkanie czy biuro jest bezpieczny i wolny od tych szkodliwych zanieczyszczeń.

# 2 - Czyszczenie dywanów  zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii.

Gdy w procesie czyszczenia dywanów stosuje się zbyt dużo wilgoci, a podłogi wysychają przez dłuższy czas, ryzyko rozwoju pleśni i bakterii gwałtownie rośnie. Ponadto w wilgotnych miejscach narażenie na wilgoć jest nieuniknione. Wprowadziliśmy innowacje, aby zapewnić metodę czyszczenia dywanów, która sprawia, że ​​Twoje biuro, mieszkanie czy dom jest czystszy i bezpieczniejszy. Nasz proces czyszczenia dywanów wykorzystuje zdumiewająco 80% mniej wilgoci niż zwykłe odkurzacze parowe, co znacznie zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii w Twoim domu. W rzeczywistości dzięki GRUPA VIP CSS Twoje dywany wysychają w ciągu zaledwie kilku godzin - a nie dni, jak u naszych konkurentów.

# 3 – Serwis sprzątający GRUPA VIP Cleaning Services z Krakowa usuwa pozostałości z dywanu, które przyciągają brud i bakterie.

Odkurzacze parowe opierają się na mydlanych detergentach, które osadzają lepki osad na dywanie. Jeśli nie zostanie dokładnie i prawidłowo spłukany, pozostałość ta zostaje pozostawiona i działa jak magnes przyciągający brud i zarazki. Na szczęście profesjonalna firma sprzątająca GRUPA VIP CSS  wykorzystuje środek czyszczący z zielonym certyfikatem, który nie tylko eliminuje bakterie i alergeny z podłóg, ale także lepkie osady. Ponadto nasz proces czyszczenia dywanów i wykładzin gwarantuje, że nie osadzi się na nim więcej pozostałości.

Jeśli chcesz skorzystać z czystszego, bardziej suchego i zdrowszego domu, mieszkania czy biura, skorzystaj z naszych usług sprzątających dotyczących usług czyszczenia dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej