Liczy się pierwsze wrażenie iż z pewnością dotyczy to wejścia głównego i powierzchni recepcji Twojego lokalu biznesowego lub handlowego. Ponieważ są to generalnie obszary – ciągi komunikacyjne o dużym natężeniu ruchu, min Państwa Klientów i personelu, stanowią one również wyjątkowe wyzwania w zakresie zdrowia ,bezpieczeństwa oraz realizacji usług sprzątania.

Recepcje, wejścia do obiektu, poczekalnie i hole, powinny być czyste i wolne od bałaganu, stanowić wizytówkę i wyobrażenie o Twoim biznesie. Sprzątanie i konserwacja powinny obejmować min: czyszczenie dywanów i wykładzin, pranie wykładzin dywanowych,, mycie okien, usuwanie pajęczyn, odkażanie powierzchni roboczych i sprzętu, takiego jak telefony, komputery i biurka.

 Nie zaniedbuj zewnętrznego głównego wejścia:

Ścieżki i podjazdy powinny być wolne od liści i śmieci,

Powierzchnie betonowe i wyłożone płytkami czyste i wolne od osadów brudu,

Szklane okna i drzwi przy wejściach czyste,

Oznakowanie widoczne i nie zasłonięte zarośniętą roślinnością,

Uporządkowany i zadbany teren zewnętrzny wokół całego budynku,

Kosze na śmieci i popielniczki regularnie opróżniane,

Pomieszczenie recepcyjne powinno być:

Zawsze czyste , posprzątanie i eleganckie pod względem wyglądu, zapachu i profesjonalnego obsługującego serwisu recepcyjnego,

Sanitariaty dobrze zaopatrzone w środki do mycia rąk, ręczniki papierowe i papier toaletowy;

Używaj odświeżaczy powietrza,

Aby zapewnić, że Twoje wejścia do obiektu i recepcja są utrzymane na najwyższym poziomie, ważne jest, aby mieć plan realizacji usług sprzątania, który konkretnie uwzględnia wyjątkowe potrzeby Twojej firmy. GRUPA VIP Cleaning and Security Services jako serwis sprzątający i recepcyjny z Krakowa jest w stanie dostosować rozwiązania do Twoich potrzeb i wymagań.. Możemy zaoszczędzić czas i pieniądze, integrując szereg usług od jednego dostawcy, w tym: sprzątanie ogólne - wszystkie rodzaje powierzchni podłóg o twardej powierzchni - wszystkie aspekty: czyszczenie dywanów, mycie okien czyszczenie fug i płytek, czyszczenie ciśnieniowe, utrzymanie terenów zewnętrznych, odśnieżanie parkingów, usługi higieniczne, takie jak: zaopatrzenie w ręczniki papierowe, papier toaletowy , odświeżacze powietrza i inne… W ramach naszej współpracy zapewniamy – wyręczamy Państwa w materii zakupów materiałów biurowych, higienicznych, itd.

GRUPA VIP jako firma sprzątająca z Krakowa zapewnia w pełni profesjonalny serwis sprzątający po dodatkowe kompleksowe usługi z zakresu: obsługi portierni, serwis recepcyjny, utrzymanie terenów zewnętrznych, usługi techniczne, pielęgnacje zieleni i koszenie trawników na terenie Krakowa, Wieliczki, Myślenic, Skawiny, Zabierzowa, Nowego Sącza, Niepołomic, Dobczyc, Bochni, Zabierzowa, Sułkowic, Tarnowa, Rzeszowa, i innych ościennych miejscowościach.

Większe zlecenia realizujemy na terenie Katowic, Warszawy, Wrocławia i okolic.

Jesteśmy obecni w woj. małopolskim, śląskim, dolnośląskim ,mazowieckim, wielkopo0lskim, podkarpackim i innych okolicznych miejscowościach.