Sprzątanie pobudowlane

Dobre pierwsze wrażenia zwiększają satysfakcję klienta

Twój klient znacznie zainwestował w ten projekt budowlany lub remontowy. Kiedy pokazujesz im ostateczne wyniki, chcesz się upewnić, że jest to pokazane w najlepszym świetle. Profesjonalne sprzątanie po budowie może zapewnić, że tak się stanie. Kiedy zrobisz świetne wrażenie na swoich klientach, spowoduje to wielokrotne polecanie klientów biznesowych i jakościowych.

Profesjonalne czyszczenie zaoszczędzi czas i ból głowy

Każdy w branży budowlanej wie, że budowanie i remonty mogą powodować powszechny bałagan. Zanieczyszczenia i kurz mogą pokryć prawie wszystko w przestrzeni. Samodzielne radzenie sobie z tym lub posiadanie członków Twojego zespołu jest czasochłonne i stresujące. Upewnij się, że Twój projekt jest gotowy na czas, wynajmując profesjonalne sprzątanie po budowie.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Sprzątanie placu budowy stwarza pewne zagrożenia dla zdrowia i bezpieczeństwa. Kurz i inne alergeny pozostawione po renowacji mogą być niebezpieczne dla osób cierpiących na alergie, astmę lub inne problemy z oddychaniem. Usługi Gruya VIP mogą usunąć cały kurz z przestrzeni. Używają specjalistycznych odkurzaczy z filtrami HEPA. Oferują również czyszczenie pieców i kanałów, aby zapewnić, że kurz budowlany nie przedostanie się do powietrza w pomieszczeniach.

Używają wyłącznie ekologicznych środków czyszczących, dzięki czemu w przestrzeni nie ma żrących chemikaliów. Aby pójść o krok dalej, rozważ dezynfekcję elektrostatyczną. Ta usługa dezynfekcji pomoże wyeliminować wszelkie bakterie i wirusy, które mogły pozostać na etapie budowy. Usługa ta zapewnia najbezpieczniejszy i najzdrowszy produkt końcowy. Zaimponujesz klientom tą ponadprzeciętną obsługą. Przeczytaj o zaletach profesjonalnego czyszczenia dezynfekcją elektrostatyczną.

Jest niezawodny i wygodny

Grupa VIP jest doświadczonym i przeszkolonym specjalistą w zakresie sprzątania po remoncie. Ich zespół zapewni niezawodne, dokładne czyszczenie wysokiej jakości, które pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Gdy projekty zbliżają się do końca, zaplanuj usługi sprzątania po zakończeniu budowy. Następnie przejdź do kolejnego zadania na liście i pozwól zespołowi profesjonalistów zająć się sprzątaniem. Jest szybki, wydajny, skuteczny i wygodny.