FIRMA SPRZĄTAJĄCA W KRAKOWIE - PROFESJONALNE USŁUGI SPRZĄTAJĄCE DLA BIUR I FIRM

 

GRUPA VIP Cleaning and Security Services

 

Oferowane przez GRUPA VIP Cleaning and Security Services usługi porządkowe - serwis sprzątający - usługi portierskie - usługi recepcyjne - usługi ogrodnicze - serwis techniczny i inne...  zapewniają  Państwu gwarancję, bezpieczeństwo  a przede wszystkim wygodę i komfort w korzystaniu z nieruchomości.

Profesjonalizm, doświadczenie, rzetelność, terminowość , wysoko wyspecjalizowana kadra pracownicza - zarządzająca  to fundament, dzięki którym udało nam się wypracować niezawodne, profesjonalne  metody umożliwiające efektywne i sprawne obsługiwanie każdej Państwa nieruchomości - obiektu

Nasza działalność ma na celu poprawę komfortu zamieszkiwania w obsługiwanym przez nas obiekcie poprzez umiejętne, sukcesywne i profesjonalne wywiązywanie się z powierzonych zadań. Dążenie do poprawy czystości i bezpieczeństwa Państwa nieruchomości, sumienną realizację wszelkich celów postawionych przez Właścicieli oraz zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług sprzątających.

Do Państwa dyspozycji jest zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem na rynku krajowym i zagranicznym.

GRUPA VIP jest dynamicznie rozwijającą się firmą z bogatym doświadczeniem w kompleksowej obsłudze nieruchomości. Oferujemy profesjonalne usługi porządkowe, serwis sprzątający, usługi portierskie, usługi recepcyjne, usługi ogrodnicze i inne... na terenie Krakowa, Katowic, Warszawy jak również; sprzątanie firm - biur, serwis sprzątający na terenie całego województwa małopolskiego, śląskiego, mazowieckiego, 

W swojej ofercie posiadamy również możliwość świadczenia usług porządkowych - utrzymania czystości w placówkach oświatowych: sprzątanie szkół, sprzątanie przedszkoli - żłobków na terenie Krakowa i okolic oraz całego województwa małopolskiego.

GRUAP VIP Cleaning and Security Services to gwarancja najwyższej jakości z zakresu świadczonych usług sprzątania domów, mieszkań, rezydencji, hoteli, w Krakowie i okolicznych miejscowościach.

Usługi portierskie - recepcyjne  -ochrona osób i mienia wykonujemy bardzo profesjonalnie jako firma portierska - recepcyjna na ternie Krakowa i okolic. 

Sprzątamy również placówki medyczne - szpitalne: sprzątanie szpitali, sprzątanie ośrodków zdrowia  - sprzątanie przychodni lekarskich Kraków, Katowice, Warszawa i inne lokalizacje...

 

Firma posiada pełne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

 

Zapraszamy  Państwa  serdecznie do skorzystania z naszych usług,

 

    Z wyrazami uszanowania

                GRUPA VIP

Cleaning and Security Services