GRUPA VIP Cleaning and Security Services

 

Oferowane w Krakowie i ościennych miastach usługi sprzątające i inne przez Firmę GRUPA VIP Cleaning and Security Services:

 • Usługi porządkowe,
 • Serwis sprzątający,
 • Firma sprzątająca,
 • Usługi sprzątania,
 • Usługi portierskie,
 • Usługi recepcyjne,
 • Serwis recepcyjny,
 • Ochrona osób i mienia,
 • Usługi ogrodnicze,
 • Renowacja mebli,
 • i inne... 

Zapewniamy Państwu gwarancję, bezpieczeństwo, a przede wszystkim wygodę i komfort w korzystaniu z każdego obsługiwanego obiektu i nieruchomości przez firmę sprzątającą z Krakowa GRUPA VIP CSS..

Profesjonalizm, doświadczenie, rzetelność, terminowość, wysoko wyspecjalizowana kadra pracownicza - zarządzająca  to fundament, dzięki którym udało nam się wypracować niezawodne, profesjonalne  metody umożliwiające efektywne i sprawne obsługiwanie każdej Państwa nieruchomości - obiektu

Nasza działalność ma na celu poprawę komfortu zamieszkiwania w obsługiwanym przez nas obiekcie poprzez umiejętne, sukcesywne i profesjonalne wywiązywanie się z powierzonych zadań. Dążenie do poprawy czystości i bezpieczeństwa Państwa nieruchomości, sumienną realizację wszelkich celów postawionych przez Właścicieli oraz zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług sprzątających.

Do Państwa dyspozycji jest zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem na rynku krajowym i zagranicznym

Zakres i miasta naszej działalności:

GRUPA VIP z Krakowa jest dynamicznie rozwijającą się firmą z bogatym doświadczeniem w kompleksowej obsłudze nieruchomości. Oferujemy profesjonalne usługi porządkowe, serwis sprzątający, usługi portierskie, usługi recepcyjne, usługi ogrodnicze i inne... na terenie  Kraków, Wieliczka, Myślenice, Skawina, Nowa Huta, Nowy Sącz, Stary Sącz, Nowy Targ, Tymbark, Muszyna, Limanowa, Zakopane, Zabierzów, Modlniczka, Zielonki, Modlnica, Kryspinów, Proszowice, Krzeszowice, Kraków Wola Justowska, Proszowice, Mogilany, Niepołomice, Bochnia, Dobczyce, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Olkusz, Skała, Zawiercie, Oświęcim, Tychy, Brzesko, Gorlice, Jasło,Tarnów, Rzeszów, Lublin, Białystok, Olsztyn, Katowice, Pszczyna, Gliwice, Zabrze, Bydgoszcz, Kielce, Radom, Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdynia, Gdańsk, i inne ościenne miasta. jak również; sprzątanie firm - biur, serwis sprzątający na terenie całego województwa małopolskiego, śląskiego, mazowieckiego, dolnośląskiego. wielkopolskiego, podkarpackiego. zachodniopomorskiego,, świętokrzyskiego i innych na terenie całej Polski ! 

Placówki oświatowe

W swojej ofercie posiadamy również możliwość świadczenia usług porządkowych - utrzymania czystości w placówkach oświatowych: sprzątanie szkół, sprzątanie przedszkoli - żłobków na terenie Krakowa i okolic oraz całego województwa małopolskiego.

GRUPA VIP Cleaning and Security Services to gwarancja najwyższej jakości z zakresu świadczonych usług sprzątania domów, mieszkań, rezydencji, hoteli, w Krakowie i okolicznych miejscowościach.

Usługi portierskie - recepcyjne  -ochrona osób i mienia wykonujemy bardzo profesjonalnie jako firma portierska - recepcyjna na ternie Krakowa i okolic. 

Placówki medyczne

Sprzątamy również placówki medyczne - szpitalne: sprzątanie szpitali, sprzątanie ośrodków zdrowia  - sprzątanie przychodni lekarskich Kraków, Katowice, Warszawa i inne lokalizacje...

Posiadamy atrakcyjny cennik usług sprzątających i porządkowych, dopasowany indywidualnie do Państwa oczekiwań i możliwości finansowych. Zapewniamy uczciwe i przejrzyste ceny, rzetelną pracę, sprawdzony - stały personel. Dajemy gwarancję najwyższej jakości usług sprzątających, porządkowych, obsługi recepcji i usług portierskich, z możliwością pracy przez siedem dni w tygodniu.

Posiadamy liczne referencje zadowolonych Klientów, dobre opinie, co zaowocowało dużymi kontraktami w zakresie świadczonych usług przez GRUPA VIP CSS na terenie całej Polski. 

 

 Firma posiada pełne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

 

 Zapraszamy  Państwa  serdecznie do skorzystania z naszych usług.