Dbanie o czystość biur to jednoczesne dbanie o wizerunek firmy. Wbrew pozorom wielu odwiedzających ją klientów zwraca uwagę na to, jak prezentują się pomieszczenia, w których są przyjmowani i wyrabiają sobie opinię na temat przedsiębiorstwa. Dlatego ich dokładne i regularne sprzątanie ma bardzo duże znaczenie nie tylko ze względu na higienę, ale również PR. W czystych biurach znacznie lepiej pracuje się również osobom zatrudnionym.

Zamów uslugę sprzątania biura

W jaki sposób poradzić sobie kompleksowo z tym tematem, kiedy nie dysponuje się personelem, który może się tym zająć? Najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania firmie specjalizującej się w sprzątaniu biurowców takiej jak nasza. Dzięki odpowiednio wyszkolonemu personelowi, specjalistycznemu sprzętowi oraz środkom do czyszczenia wszystkie pomieszczenia będą dokładnie i terminowo wyczyszczone. To, jakim sposobem wykonamy wszystkie zlecone nam czynności, zależy m.in. od rodzaju oraz wielkości obiektów.

Profesjonalne usługi sprzątania pomieszczeń biurowych 

W naszej ofercie znajdują się m.in. usługi porządkowe, które realizujemy na terenie:

Zakres obowiązków - sprzątanie biura w Krakowie

Standardowe czynności, jakie wchodzą w zakres sprzątania biur to m.in.:

  •  zamiatanie, odkurzanie i mycie podłóg,

  •  wycieranie kurzu z biurek, mebli, parapetów, szafek, komputerów, telefonów,

  •  odkurzanie wykładzin i dywanów,

  •  czyszczenie luster, okien, szyb w drzwiach wejściowych oraz windach,

  •  sprzątanie pomieszczeń socjalnych, kuchennych i sanitariatów,

  •  uzupełnianie artykułów higienicznych,

  •  opróżnianie koszy na śmieci i wymiana worków.

Nie mamy stałego cennika - oferta jest zawsze indywidualnie dostosowywana do klienta. Znaczenie mają jego wymagania, potrzeby oraz budżet, jakim dysponuje. Po zapoznaniu się ze wszystkimi szczegółami jesteśmy w stanie wycenić naszą pracę. Dopasowujemy się także w zakresie czasu realizacji naszych usług do kalendarza zleceniodawcy.

Świadczone przez nas na terenie Krakowa oraz okolic sprzątanie pomieszczeń biurowych odbywać się może okazjonalnie lub na zasadach długoterminowej umowy. W każdym przypadku jesteśmy otwarci na propozycje klienta względem współpracy z naszą firmą.

Sprzątanie firm – Kraków

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda firma jest inna. Z tego powodu nasze przedsiębiorstwo zawsze stara się dopasować! Oferujemy przez to sprzątanie niewielkich biur, jednak podejmujemy się też bardziej skomplikowanych zleceń, takich jak na przykład sprzątanie całych biurowców w Krakowie. Dysponujemy sztabem wyspecjalizowanych pracowników, którzy ze względu na swoje doświadczenie są w stanie uporać się z najtrudniejszymi zadaniami. Nieprzypadkowo z naszych usług korzysta tak wielu klientów.

Nasza elastyczność nie dotyczy wyłącznie ceny. W trosce o komfort wszystkich naszych klientów oferowane przez nas sprzątanie firm w Krakowie odbywa się w wybranej przez Państwa porze dnia. Dzięki temu możemy pojawić się przed przyjściem pracowników lub po ich wyjściu z obiektu. Sprawia to, że sprzątanie nie potrwa długo, a przy tym nie spowoduje przestojów w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Nigdy się nie spóźniamy, a do tego zawsze stawiamy na pełen profesjonalizm i rzetelność.

Oferowane przez naszą firmę Grupa VIP usługi sprzątania biur są kompleksowe. Nawet jeśli nie znajdziecie Państwo na tej stronie podanej informacji o działaniach, których przeprowadzenie w Waszym przedsiębiorstwie jest najistotniejsze, prosimy o kontakt. Jesteśmy przekonani, że uda nam się pomóc!

Jeżeli zależy Państwu na tym, aby czystość biura wpływała pozytywnie na wizerunek firmy, zachęcamy do współpracy z nami! Chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi i przygotujemy indywidualną ofertę, w zależności np. od rozmiaru powierzchni i jej przeznaczenia.