GRUPA VIP Cleaning and Security Services Kraków - Tarnów - Katowice, Częstochowa - Warszawa, okoliczne miasta i woj : Zapraszamy !

 

Firma portierska w swojej ofercie posiada profesjonalny serwis recepcyjny, usługi portierskie, obsługę szatni, usługi ochrony osób i mienia. Od samego początku istnienia firmy systematycznie podnosimy jakość świadczonych usług portierskich i recepcyjnych. Korzystając z najnowocześniejszych technologii w dziedzinie zabezpieczeń zapewniamy najlepsze rozwiązania dla potrzeb Klientów biznesowych i prywatnych. Wieloletnie doświadczenie jak i zdobyta wiedza pozwala na profesjonalną oraz kompleksową obsługę recepcji i usług portierskich na najwyższym poziomie zarówno.

Nasza oferta dla Państwa: Dlaczego My ?

Zapewniamy sprawdzony i przeszkolony personel z zakresu ochrony osób i mienia oraz obsługi portierni, recepcji i szatni: W ramach świadczenia usług ochrony osób i mienia świadczymy również: usługi recepcyjne, portierskie realizowane przez osoby doświadczone w pracy recepcyjnej. W celu realizacji w/w. usług, firma oddelegowuje do pracy na obiekcie przeszkolone młode osoby, recepcjonistki znające w stopniu komunikatywnym co najmniej kilka języków obcych, profesjonalnego wyglądu, przyjaznego usposobienia, ukończonych szkoleń oraz doświadczenia praktycznego posiadają także odpowiednią wiedzę i przeszkolenie w dziedzinie ochrony fizycznej i związanych z nią procedur bezpieczeństwa. Dzięki temu serwis recepcyjny staje się nieodzownym elementem w funkcjonowaniu systemu ochrony fizycznej w obiekcie.Serwis recepcyjny - profesjonalna obsługa recepcji ma za zadanie zapewnić, sprawne funkcjonowanie firmy zarówno w codziennej pracy jak i w przypadku zaistnienia ewentualnych zagrożeń.

 

Ochrona osób i mienia Kraków - Tarnów - Katowice - Częstochowa - Warszawa

Agencja ochrony GRUPA VIP Cleaning and Security Services zapewnia kompleksowe usługi z zakresu ochrony osób i mienia, takie jak ochrona fizyczna, monitoring GPS, monitoring wizyjny, elektroniczne systemy zabezpieczeń, ochrona osobista, usługi portierskie – obsługę recepcji i szatni i wiele innych usług z zakresu bezpieczeństwa. Poza tym zajmujemy się również świadczeniem szerokiego zakresu usług porządkowych i sprzątających, które dedykujemy dużym firmom produkcyjnym, logistycznym, handlowym i usługowym, jak również osobom prywatnym. Jako profesjonalna firma ochroniarska działamy na terenie min miast: Kraków Tarnów, Katowice oraz na obszarze całego kraju, gwarantując najwyższą jakość usług zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom oraz różnego rodzaju instytucjom komercyjnym i przedsiębiorstwom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanej pracy naszych usług ochrony osób i mienia 24/H, stały, sprawdzony personel, uczciwy cennik ochrony osób i mienia, dopasowany indywidualnie do Państwa możliwości. Dynamiczny rozwój naszych usług pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi bezpieczeństwa i sprzątające na terenie całej Polski . Wszystkie firmy, biura, osoby prywatne zainteresowane naszą ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub elektronicznego. Zapraszamy Państwa do stałej współpracy!

 

Obsługa recepcji - zakres wykonywanych czynności:

Osoby wykonujące pracę na recepcji odpowiedzialne są min. za:

 • koordynację ruchu osobowo- materiałowego na terenie ochranianego obiektu,
 • odnotowanie w księdze ewidencji personalnych, osób wpuszczanych na teren,
 • potwierdzanie z zainteresowanymi pracownikami obiektu, czy danego interesanta przyjmą,
 • wydawania i odbieranie identyfikatora „gościa”, „serwisu” itp.,
 • kierowanie do kontroli wstępnej dostarczanych do obiektu przesyłek, celem ich sprawdzenia przed przekazaniem do adresata,
 • ograniczenie dostępu osób postronnych do pomieszczeń dozorowanych, poprzez ścisłą ewidencję kluczy,
 • dystrybucja dostarczanej prasy,
 • łączenie rozmów telefonicznych i informowanie klientów o działaniu firm zlokalizowanych na terenie obiektu,
 • prowadzenie dokumentacji, wydawane i odbieranie przepustek
 • kluczami i dbałość o ich właściwe przechowywanie, sprawne kierowanie ruchem osobowym podczas ewakuacji personelu i dysponowanie znajomością procedur bezpieczeństwa w sytuacjach stanu zagrożenia.
 • Specjalne – dostosowane do potrzeb i oczekiwań Zleceniodawcy np. prowadzenie kancelarii.

 

Usługi portierskie - zakres realizowanych czynności:

Osoby wykonujące usługi portierskie odpowiedzialne są min. za:

Usługi portierskie to kompatybilny z usługami ochrony serwis obsługi portierni - recepcji.
W naszej ofercie w/w usług znajdą Państwo pełny zakres obowiązków wynikający ze specyfikacji obiektu:

 • prowadzenie ewidencji wejść / wyjść 
 • rejestrowanie ruchu samochodów
 • wydawanie kluczy
 • zarządzanie korespondencją
 • obsługa centrali telefonicznych
 • sukcesywny obchód obiektu
 • zgłaszanie usterek
 • w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa, bądź mienia powiadamianie grupy interwencyjnej szybkiego reagowania lub stosownych służb współpracujących z nimi
 • inne czynności, nie wymienione wyżej po uzgodnieniu z Klientem

 

Nasi pracownicy wykonujący usługę portierską - usługi recepcyjne - obsługa szatni oraz usługi ochrony osób i mienia, zawsze są stosownie ubrani zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami, przeszkoleni oraz odpowiednio wyposażeni po kątem nałożonych obowiązków oraz posiadają wymagane zaświadczenia o nie karalności.

Usługi dostosowane są indywidualnie do potrzeb obiektu jak i wymagań - oczekiwań każdego Klienta.

KRAKÓW – TARNÓW – KATOWICE - CZĘSTOCHOWA - WARSZAWA : OCHRONA OSÓB I MIENIA ORAZ USŁUGI PORTIERSKIE I RECEPCYJNE

Profesjonalna firma (agencja) ochrony osób i mienia oraz usługi portierskie i recepcyjne (obsługa recepcji) świadczymy w Krakowie, Tarnowie, Katowicach, Warszawie, oraz w okolicznych miastach i woj. Jesteśmy obecni w Kraków - Nowa Huta, Zabierzów, Niepołomice, Kocmyrzów-Luborzyca, Wieliczka, Myślenice, Skawina, Nowy Sącz, Olkusz, oraz pobliskie miasta i woj. - Zapraszamy !

W celu przygotowania oferty prosimy o kontakt telefoniczny z naszym specjalistą pod numerem telefonu: +48 605-211-470 
lub o skorzystanie z zapytania poprzez zakładkę KONTAKT, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszych usług…