GRUPA VIP Cleaning and Technical Services Kraków - Tarnów - Katowice 

 

GRUPA VIP Cleaning and Technical Services, techniczna obsługa nieruchomości w Krakowie, Katowicach i okolicach obejmuje, między innymi, wszelkie czynności związane z prawidłowym i nie uciążliwym funkcjonowaniem budynków. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom, każde zgłoszenie wykonywane jest szybko i sprawnie. Posiadamy wyposażenie i wiedzę niezbędną do realizacji powierzonych nam zadań, dlatego obsługa i konserwacje nieruchomości to usługi wykonywane kompleksowo, terminowo i rzetelnie.

GRUPA VIP Cleaning and Technical Services - Obsługa techniczna - konserwatorska wspólnot mieszkaniowych w Krakowie, Katowicach i ościennych miastach, osiedli mieszkaniowych, biur, firm, zakładów produkcyjnych, hal, magazynów, placówek medycznych, obiektów oświatowych, instytucji prywatnych i publicznych w naszej firmie obejmuje wachlarz niezbędnych usług, dzięki którym codzienne funkcjonowanie jest sprawne i komfortowe.

Profesjonalizm w działaniu - Czy to się opłaca!

GRUPA VIP Cleaning and Technical Services zatrudnia specjalistów wszystkich branż, posiadających wymagane uprawnienia umożliwiających bezkonfliktowe i bezawaryjne działanie obiektu. Pracownicy firmy posiadają długoletnie doświadczenie zawodowe, co stawia nas na bardzo wysokim miejscu wśród firm zajmujących się tego typu działalnością. Nasz sukces zawdzięczamy również wychodzeniu naprzeciw potrzebom naszych Klientów i ciężkiej pracy, aby spełnić  Państwa wymagania. Nasi specjaliści oferują usługę zgodnie ze swoim doświadczeniem i wiedzą w zakresie budownictwa ogólnego i specjalistycznych serwisów technicznych.

Oferujemy obsługę konserwatorską i techniczną nieruchomości w zakresie prac związanych z naprawą i konserwacją min.:

 konstrukcji i wyposażenia budynku,
 instalacji elektrycznej,
 instalacji telekomunikacyjnej,
 instalacji przeciwpożarowej,
 instalacji automatyki budynku,
 instalacji wodno-kanalizacyjnej,
 instalacji gazowej,
 instalacji grzewczej,
 instalacji wentylacyjnej,
 instalacji klimatyzacyjnej.

Nasze usługi konserwatorskie i techniczne w Krakowie i Katowicach skierowane są do min do: Zarządców Nieruchomości, Wspólnot Mieszkaniowych, Spółdzielni Mieszkaniowych, obiektów komercyjnych i Klientów prywatnych. Zapraszamy! .

Usługi techniczne i konserwatorskie świadczymy na terenie: Krakowa, Myślenic, Zabierzowa, Skawiny, Wieliczki, Kraków Nowa Huta, Niepołomice, Bochni, Dobczyc, Nowego Sącza i innych ościennych miast...min: Katowice, Częstochowa, Tarnów, Warszawa, Wrocław. Jesteśmy obecni również w woj. małopolskim, śląskim, dolnośląskim, mazowieckim i pozostałych ościennych miastach...

 Zapraszamy do stałej współpracy!