GRUPA VIP Cleaning and Security Services zapewnia realizację kompleksowych zleceń jednorazowych oraz możliwość stałej długoterminowej  współpracy, zatrudniamy wysoko wyspecjalizowany personel z każdej dziedziny prowadzonej przez siebie działalności. W ramach stałej współpracy oferujemy Państwu między innymi możliwość sporządzenia przyjaznej dla obu stron umowy uwzględniając wszystkie Państwa oczekiwania i wymagania w skutek czego możemy zaproponować  wysokie zadowalające rabaty i wynikające z tego tytułu korzyści finansowe, gwarancję i pełne zadowolenie z świadczonych na najwyższym poziomie usług przez GRUPA VIP Cleaning Services. 

Jeżeli nie znaleźli Państwo usługi, którą jesteście zainteresowani prosimy o kontakt, a my dostosujemy się do stawianych nam wymagań i oczekiwań

Specjalnością GRUPA VIP Cleaning and Security Services na terenie Wieliczki i okolicznych miejscowości jest świadczenie profesjonalnych usług sprzątających takich jak: sprzątanie biur, firm, hal, magazynów, bloków, osiedli mieszkaniowych, kamienic, klatek schodowych, terenów zewnętrznych, szpitali, przychodni, sklepów, galerii handlowych, marketów, szkół żłobków, sklepów, zakładów produkcyjnych - przemysłowych - logistycznych i innych...

GRUPA VIP Cleaning Services jest wiodącym liderem z zakresu: sprzątania mieszkań i domów w Wieliczce, rezydencji, hoteli, restauracji, obiektów gastronomicznych - sportowych, biurowców, instytucji publicznych i prywatnych.

Jesteśmy obecni w pozostałych miastach woj: małopolskiego i śląskiego

Gwarantujemy niskie ceny przy najwyższej i profesjonalnej jakości usług sprzątających. solidną pracę, uczciwe ceny, sprawdzony personel sprzątający z możliwością pracy w godzinach dziennych, nocnych przez siedem dni w tygodniu, po wcześniejszych obustronnych uzgodnieniach.

GRUPA VIP CSS działająca na terenie Wieliczki i okolic oferuje usługi z zakresu prowadzonej przez siebie działalności usług sprzątania: